Пошук документів

Рішення виконавчого комітету №367 Про затвердження Положення «Про порядок переведення житлових приміщень у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові»

Видавник
Виконавчий комітет Покровської міської ради
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконавчого комітету
Від
20.12.2017

Текст документа

УКРАЇНА

 ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від_20.12.2017___ № _367_ м. Покровськ

Про затвердження Положення «Про порядок переведення житлових приміщень у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові»

З метою забезпечення конституційних прав громадян на володіння, користування та розпорядження приватною власністю для здійснення господарської та іншого роду діяльності, яка не заборонена законодавством, відповідно до статті 41 Конституції України, статей 7, 8, 150, 152 Житлового кодексу Української РСР, статей 319, 320 Цивільного кодексу України, Законів України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про основи містобудування», керуючись статтями 31, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради ВИРІШИВ: 1. Затвердити Положення «Про Порядок переведення житлових приміщень у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові» (далі - Положення). 2. КП «Покровський центр єдиного замовника Донецької області» (Диндимарченко) забезпечити оприлюднення Положення в регіональній газеті «Маяк». 3. Рішення виконкому Красноармійської міської ради від 16.05.2012 № 165 вважати таким, що втратило чинність. 4. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення. 5. Координацію за виконанням даного рішення покласти на начальника житловокомунального відділу Юзипович О.В., контроль – на заступника міського голови Гордієнко Д.В.

Міський голова Р.В. Требушкін